• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/pages/Memleket/128087563946334?fref=ts
  • https://twitter.com/cemal_oral

Hava Durumu
ÇTSO, BAHÇEŞEHİR KOLEJİ İLE İNDİRİM PROTOKOLÜ İMZALADI

Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası ve Bahçeşehir Okulları A.Ş. arasında Oda üyeleri ve personelini kapsayan indirim protokolü imzalandı.

ÇTSO Kongre Fuar Merkezinde 11 Mart 2020 Çarşamba günü gerçekleştirilen imza töreninde, ÇTSO Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu, Yönetim Kurulu Üyesi Deniz Tennioğlu, Genel Sekreter Sema Sandal, Çanakkale Bahçeşehir Koleji Kampüs Müdürü Ebru Doğan ve Kurumsal İletişim Müdürü Derya Seçer hazır bulundu.

“BAHÇEŞEHİR KOLEJİ ÇANAKKALE KAMPÜSÜNDE YENİ KAYITLARDA ODA ÜYELERİMİZE %10 İNDİRİM UYGULAYACAK”

Bahçeşehir Koleji ile yapılan indirim protokolü hakkında bilgi veren Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu; “Çanakkale’ye son dönemde eğitim kurumlarının ilgisinin artmasından son derece memnunuz. Eğitimde rekabetin kaliteyi arttıracağını düşünüyoruz. Çanakkale’mize yatırım yapan herkese kapılarımız ve imkanlarımız sonuna kadar açık. Çanakkale Bahçeşehir Koleji yetkilileri ile Odamızın üyeleri ve çalışanlarının Çanakkale Kampüsünde yaptıracakları yeni kayıtlarda ilgili eğitim ve öğretim yılına dair ilan edilen güncel eğitim ücretleri üzerinden %10 oranında ‘Eğitim İndirimi’ verilecek olup bu oran 31 Aralık 2020 tarihine kadar geçerli olacaktır.”  ifadelerine yer vererek ÇTSO olarak geleceğimizi emanet edeceğimiz çocuklarımızın eğitimlerine katkı sağlamaya her platformda destek olacaklarını söyledi.     

  
3622 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın