• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/pages/Memleket/128087563946334?fref=ts
  • https://twitter.com/cemal_oral

Hava Durumu
BİR AÇIKLAMA GEREĞİ DUYMUYOR MUSUNUZ?

 

Siyasetteki hırslarınız egolarınız o kadar sizlerin gözlerini köreltmiş ki, belki kalbinizin bir köşelerinde insani duygular kalmıştır diye bu duygusallık içeren yazıyı ele aldım.

 

 

CHP Çanakkale Milletvekilleri;

Sn. Muharrem Erkek

Sn. Özgür Ceylan

CHP Çanakkale İl Başkanı

Sn. İsmet Güneşhan

CHP Merkez İlçe Başkanı

Sn. Ali Uyanık

Biliyorum gündeminiz yoğun, kıran kırana bir seçim yarışınız varmış. Bu aralar kimseyi duyacak da halinizin olmadığını biliyorum. Kim nereyi tutacak, kim hangi koltuğa oturacak elbette bunlar sizin için önemli Mahir ekmeğinden edilmiş çokta umurunuzda olduğunuda ben kendi adıma düşünmüyorum. Fakat bir haftadır Çanakkale kamuoyunu meşgul eden, Kepez Belediyesinden hukusuzca iş akdi fes edilen dürüst, çalışkan ve namuslu emekçi Mahir Binzet'le alakalı gayri resmide olsa;

*Bir açıklama gereği duymuyor musunuz

* Kepez Belediye Başkanı'nın yarattığı hukuksuzluk ''Birol Başkanı sevenler sevmeyenler diye neredeyse sosyal medyada halkı ikiye böldü.

* Mahir Binzet asla ve asla sizlerin koltuk savaşlarının malzemesi yapılamayacak hassas ve önemli konu olduğunu sizlere hatırlatmak isreriz.Kim aleyhte ne söyler ise cevabını bizlerden alır.

* Bakınız Mahir yoldaşın altı yaşındaki kreşe giden kızı Devrim Güneş ''Baba bu gündemi işe gitmeyeceksin?'' diye soruyormuş.

* Benim o çocuğa verilecek çok cevabım var ama o körpe beyninin söylediklerimi algılamakta güçlük çekeceğini bildiğimden onunla konuşmakta güçlük çekerim.

* O yüzden sizlere sesleniyorum yedi yirmi dört delege koşturacağınıza, bir akşamda Mahir yoldaşın evine çay içmeye gidin. Neden işe gidemediğini o çocuğa sizler açıklayın..

* Siyasetteki hırslarınız egolarınız o kadar sizlerin gözlerini köreltmiş ki, belki kalbinizin bir köşelerinde insani duygular kalmıştır diye bu duygusallık içeren yazıyı ele aldım..

Çanakkale'ye ve halkına saygılarımla..

Bülent Koregi

 

  
280 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın