• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/pages/Memleket/128087563946334?fref=ts
  • https://twitter.com/cemal_oral

Hava Durumu
MUHTARLARA DANIŞARAK SORUNLARI ÇÖZECEĞİZ


Bayramiç Belediye Başkanı Mert Uygun, muhtarlar ve kooperatif başkanlarıyla Ayazma Garden'da kahvaltıda buluştu. Yaşanan eksikliklerin dile getirildiği toplantıda, karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu.

 

Bayramiç Belediyesi'nin düzenlediği kahvaltıda Başkan Mert Uygun; muhtarlar ve kooperatif başkanlarıyla bir araya geldi. Ayazma Garden'da yapılan kahvaltıya ayrıca Çanakkale Belediyesi İl Genel Meclis Üyeleri Zeki Sezer ve Sadık Göğüsgeren, CHP İlçe Başkanı Emin Fidan katıldı. Etkinlikte konuşan Başkan Uygun “Sizlerle bir araya gelmenin bakış açımızı genişleteceğini düşünüyorum. Köyden Bayramiç'e bakıldığında nasıl görünüyor? Eksiklik var mı? Bu anlamda sizin düşünceleriniz çok önemli. Bu tür toplantılarımız, etkinliklerimiz devam edecek” ifadelerini kullandı. Muhtarlar köylerinde yaşanan eksiklikleri dile getirdi.


Sinekler konusunda larva döneminde önlem alınmasını gerektiğini vurgulayan muhtarlar, Bayramiç merkezdeki otopark sorununa dikkat çekti. Sokak hayvanlarıyla ilgili barınak yapılacağını ve bu konunun yakında çözüleceğini öğrenen muhtarlar büyük memnuniyet duyduklarını ifade etti. Başkan Uygun, merkez ve köylerde çözülmesi gereken sorunların olduğun belirterek “Bu sorunların çözümünde muhtarlarımız ile sürekli istişare içinde olacağız” dedi.

  
175 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın