• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/pages/Memleket/128087563946334?fref=ts
  • https://twitter.com/cemal_oral

Hava Durumu
GENÇ İŞ ADAMI MEHMET ÖNEN DARDANEL’İ HEDEFLERİNE TAŞIYOR

Türkiye’nin önde gelen ekonomi dergisi ekonomist, ülkemizin 40 yaş altı en başarılı 40 yöneticisini belirledi.. Listede en dikkat çeken nokta ise,  ekonomik sıkıntıya karşın, genç liderlerin yönettiği şirketlerin geçen yıla oranla şirket cirolarına ciddi artış sağlamaları.

 

Türkiye’nin genç yöneticileri listesinde yalnız büyük şehirlerin şirket yönetimleri değil elbet listede yer bulan. Anadolu’nun dört yanından listeye giren ve ülke ekonomisine güç katan şirketlerden biri de, Türkiye’ nin balık uzmanı Dardanel oluyor.. Çanakkale’de doğup büyüyen, hedeflerini ülke sınırlarıyla kısıtlamayarak, Dünya’ya açılan Dardanel’ in genç icra kurulu başkanı Mehmet Önen de geçen yıl girdiği listede emin adımlarla ilerlemeye devam ediyor.


 Ekonomist Dergisi’nin 40 yaş altı 40 yönetici listesinin 24’üncü sırasında bulunan başarılı yönetici Mehmet Önen, gençlere risk almaktan korkmamalarını söylüyor.. Önen, “alacağınız riski iyi hesaplayın. her zaman tüm ekibinize karşı adil olun ve sorumluluk verin” diyor.

çanakkale web haber

  
135 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın