• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/pages/Memleket/128087563946334?fref=ts
  • https://twitter.com/cemal_oral

Hava Durumu
SEYİRCİ OLMA SENDE KATIL!

13-14 Eylül tarihlerinde ilk kez yapılacak olan spor ve eğlence festivali Run The Islan Bozcaada, adada spor bilincini arttırmak ve ada halkının etkinliklere olan katılımını sağlamak amacı ile halk kart sahiplerine ücretsiz kayıt yapma olanağı sunuyor.

13-14 Eylül'de ilk kez gerçekleştirilecek olan Run The İslan Bozcaada, halk kart sahiplerine ücretsiz kayıt imkanı sağlıyor. Sporun ve eğlencenin iç içe olacağı festival için kayıtlara başlanırken, festival ekibinden sürpriz bir açıklama ile kayıtların Halk Kart sahiplerine ücretsiz olduğu belirtildi.

 

İşte festival ekibinden yapılan o açıklama:

 

Run The Island Bozcaada, adada spor bilincini arttırmak ve ada halkının etkinliklere olan katılımını sağlamak amacı ile 13-14 Eylul tarihlerinde ilk kez yapılacak olan spor ve eglence festivalinde Halk Kart sahiplerine ücretsiz kayıt yapma olanağı sunuyor.

 

Halk Kart ile ücretsiz kayıt yaptırmak isteyenler isim, soyad, tişört bedeni  ve Halk Kart numarası bilgileri ile  Çınaraltı Kafe'ye başvurabilir

https://www.bozcaadahaber.net/seyirci-olma-sende-katil/8366/?fbclid=IwAR2BWcvLnZV9RNcK-STfaL3OGMpTllRMEBcLh5Sahbg0MSVvxxx5MQowc74

 

  
117 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın