• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/pages/Memleket/128087563946334?fref=ts
  • https://twitter.com/cemal_oral

Hava Durumu
Anlık
Yarın
11° 14° 7°
“ECEABAT'TA SOSYAL BELEDİYECİLİK ANLAYIŞINI HAYATA GEÇİRECEĞİZ”

CHP Eceabat Belediye Başkan adayı Metin Övün, Eceabat pazaryerindeki hemşerilerini ve pazar esnafınıziyaret ederek, Eceabat’ın yıllardır önemli bir eksiği olankapalı pazaryerinin vaatlerinin arasında olduğunu dile getirdi ve seçimden sonra hemen gereğini yapağını söyledi.

CHP'nin Eceabat Belediye Başkan adayı Metin Övün, Eceabat pazaryerindeki hemşerilerini ve pazar esnafını ziyaret ederek, Eceabat’ın yıllardır önemli bir eksiği olan kapalı pazaryerinin vaatlerinin arasında olduğunu dile getirdi ve seçimden sonra hemen gereğini yapacağını söyledi.

31 Mart'ta yapılacak olan yerel seçimlerin Eceabat için dönüm noktası olacağını söyleyen CHP Eceabat Belediye Başkan adayı Metin Övün “sokak aralarına kurulan açık pazar neredeyse Türkiye’nin hiçbir yerinde kalmadı” dedi ve “Güzel Eceabat’ımızda pazarcı esnafımız ve hemşehrilerimiz Perşembe Pazarının son derece kullanışsız durumda olduğu için kış aylarında brandaların altında soğuktan, rüzgardan ve yağmurdan, yaz aylarında ise güneşten korunmak için büyük zorluklar yaşamaktalar.” diye konuştu.


"ECEABAT’A HİZMETLERİN EN GÜZELİNİ SUNMAK İSTİYORUZ"

Pazaryeri ziyaretinde hemşehrileriyle ve pazar esnafıyla sohbet ettikten sonra açıklamalarda bulunan Metin Övün;

“İlçemizde yaşayan hemşehrilerimizin kültürel, sosyal ve ekonomik olarak daha iyi şartlarda yaşamaları önceliğimiz olacak. Eceabat'ımız için hizmetlerin en güzelini sunmak istiyoruz ve Sosyal Belediyecilik anlayışını hayata geçireceğiz. Bugün ilçemizde kurulan pazarda hemşehrilerimizi ve pazarcı esnafımızı ziyaret ederek, kapalı pazaryeri yapacağımızın sözünü verdik.Eceabatlıhemşehrilerimin ve pazar esnafımızın daha sağlıklı ve iyi şartlarda alışveriş yapabilmeleri için Eceabat Kapalı Pazaryeri projemizi hayata geçireceğiz.Yapacağımız Pazaryeri haftanın 1 günü Pazar, 6 gün Otopark olarak kullanılacak ve çatısına kuracağımız güneş panelleri ile kendi kullanacağı elektriği üretecek.” dedi.

Paylaş |                      Yorum Yaz - Arşiv     
94 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın