• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/pages/Memleket/128087563946334?fref=ts
  • https://twitter.com/cemal_oral
Hava Durumu
Anlık
Yarın
11° 13° 9°
TDD ÇOCUK ŞENLİĞİNDE

Geçtiğimiz ay gerçekleştirdiği kitap kampanyasında topladıkları kitapları Akçapınar Köyü Okuluna hediye eden Topluma Destek Derneği, bu hafta ise Akçapınar Köyü Okulunun gerçekleştirdiği çocuk şenliğine katıldı.

 

Katıldığı şenlik hakkında açıklama yapan Topluma Destek Derneği üniversite kurulu üyesi Ebru Guri : "Bir gün için daha çocuk olabilir miyim umuduyla gittiğim bu şirin köy okulunda çok güzel minik arkadaşlar edindim.  Bir çok çocukla tanışıp oyunlar oynadık ve renkleri birlikte yeniden öğrendik.

Kıyafetlerimizi özgürce kirlettik, elimizi kesen uçurtma ipi yaralarını birlikte sardık, kulaklarımızın pasını masallarla attık. Bu masum çocukları gördükten sonra hep birlikte daha çok elimizi taşın altına koymamız gerektiğini anladım. Her çocuğun iyi koşullarda eğitim alabilmesi için güzel bir başlangıç oldu. Dernek olarak da bu projenib bizim için güzel bir başlangıç olduğunu düşünüyoruz. Geçtiğimiz haftalarda yine bu okulda öğrencilerle birlikte kütüphane oluşturmuştuk. Bu şenlik ile öğrencilerle çok güzel vakit geçirdik. Bizi okul şenliklerine davet eden Akçapınar İlkokul ve Ortaokul müdürü Zafer Özdemir beye ve hiç yadırgamadan aralarına alıp bu eşsiz günü yaşamamızı sağlayan tüm çocuklara çok teşekkür ederiz." dedi.

 

Paylaş |                      Yorum Yaz - Arşiv     
118 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın