• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/pages/Memleket/128087563946334?fref=ts
  • https://twitter.com/cemal_oral
Hava Durumu
Anlık
Yarın
16° 9°
KADINLAR İLETİŞİM DERSİ ALDI

Çanakkale Güç Birliği Platformu Kadın Komisyonu, Kadınlara yönelik “Kadın ve İletişim Teknikleri Eğitimi” düzenledi. Sertifikalı ve ücretsiz eğitim Çanakkale’nin aktif kadınlarını biraraya getirdi. Çanakkale Güç Birliği Platformu Kadın Komisyonu, kentin kadınlarına yönelik çabalarına bir yenisini daha ekledi. Geçtiğimiz günlerde kadın ve kanser programı organize eden Kadın Komisyonu, şimdide Çanak Otel ev sahipliğinde Eğitmen, Mentör ve Yönetici Koçu Çetin Kolukısa’yı kadınlarla buluşturdu.

Programın başlangıcında konuşan Güç Birliği Platformu Kadın Komisyonu Başkanı Nadide Altın dünyada herşeyin kadının eseri olduğunu belirterek “Kadın, sosyal ve eğitimli oldukça toplum gelişecektir. Bu sebeple her ay toplantılarımız devam edecektir. Amacımız kadınları bilinçlendirmektir. Bu anlamda kadın dostu işletme Çanak Otel’e de teşekkür ederiz.” dedi. Güç Birliği Başkanı Gökhan Bayram ise konuşmasında kadınlar yöneticilikte, sosyal yaşamda ev yaşamında çetin bir hayat sürdüklerini, kadınlara destek için her ay etkinlik yaptıklarını belirtti.


Program Çetin Kolukısa’nın verdiği eğitimle devam etti. Mentör ve yönetici koçu Kolukısa, yaşadığı deneyimlerden hareketle iletişime ilişkin keyifli paylaşımlarda bulundu. Program kapsamında iletişim, zaman planlaması, empati, beden dili, bakış açısı, insan ilişkileri gibi konularda bilimsel ve keyifli bilgiler aktarıldı. Kadınlar eğitim boyunca sorularıyla ve yaptıkları esprilerle programa renk kattı. 2 saat süren eğitim sonrasında Kadın Komisyonu tarafından Kolukısa’yaplaket takdim edildi. Program bitiminde katılımcılar ise sertifikalarını aldı. 

Paylaş |                      Yorum Yaz - Arşiv     
141 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın