• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/pages/Memleket/128087563946334?fref=ts
  • https://twitter.com/cemal_oral
Hava Durumu
Anlık
Yarın
11° 13° 9°
ÇANAKKALE’DEN HAREKETİN KOMUTANINA 57. ALAY SANCAĞI

MHP Çanakkale İl Teşkilatı ve İlçe Teşkilatları tarafından MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’ye ziyaret düzenlendi. Yaklaşık 50 kişilik grup ilk olarak TBMM’de Genel Başkan Bahçeli’nin grup toplantısına katıldı. Ardından MHP Genel Merkezi’nde birebir ziyaret gerçekleştirildi.

 

MHP Çanakkale İl Teşkilatı ve İlçe Teşkilatları MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’ye ziyarette bulundu. İlk olarak Türkiye Büyük Millet Meclisi’ndeki (TBMM) MHP Grup Toplantısı’na katılan yaklaşık 50 kişilik grup, toplantının ardından Balgat’taki MHP Genel Merkezi’ne geçti. MHP Lideri Bahçeli’yle birebir ziyaret gerçekleştirildi.

 

Ziyarette yaşanan gelişmeleri sosyal medya hesabından aktaran MHP Çanakkale İl Başkanı Hakan Pınar; “İl Başkanlık Divanı Üyesi arkadaşlarımız, 10 İlçe Başkanımız ve Yönetim Kurulu Üyeleri ve Kepez Belde Başkanımız, Ülkücü İşçiler İl Başkanımız ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile bu gün önce Partimiz Meclis Grubuna ardından da , Türkiye Cumhuriyeti Devletinin 57. Alayı Milliyetçi Hareket Partisinin Sayın Genel Başkanı, Liderimizle Toplantı Salonunda bir araya geldik. Lütfedip Heyetimize yaptığı ders niteliğindeki konuşmalarına müteakip Şehitler Diyarı Çanakkale’den Hareketin Komutanına 57. Alay Sancağını ve 57. Alayın Şehit olduğu Kesikdere’den Liderimize Şüheda Toprağı arz ettik. Cenab-ı Hakk Birlik ve Dirliğimizi daim etsin" dedi.

 

Paylaş |                      Yorum Yaz - Arşiv     
386 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi5
Bugün Toplam206
Toplam Ziyaret3619380