• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/pages/Memleket/128087563946334?fref=ts
  • https://twitter.com/cemal_oral
Hava Durumu
Anlık
Yarın
11° 14° 9°
ZORBALIKLARI CANIMIZA YETTİ ! SURİYELİLER ÜLKESİNE DÖNMELİ

 

TBMM Genel Kurulu 93. Birleşiminde söz aldığı konuşmasında, Suriyelilerin yaptığı zorbalıkların, vatandaşımızın canına tak ettiğini vurgulayan CHP Çanakkale Milletvekili Bülent Öz; “Hayatın zorluklarıyla mücadele eden vatandaşlarımız, birde Suriyelilerin zorbalıklarıyla mücadele etmektedir. Her geçen gün bir başka vukuatlarını medyadan takip eder olduk. Mağdur oldukları içinMülteci olarak geldikleri ülkemizde, vatandaşımızın canına, malına ve namusuna kast ederek mağdur etmektedirler” DEDİ.

Öz, “Hatta zorbalıklarıyla vatandaşlarımızı endişeyle yaşamaya sürükleyen Suriyelilere, milyarlarca dolar para harcanmaktan çekinmeyen iktidar, Suriyelileri adeta siyasi şov için kullanmaktadır. Ama gerçek asla bu değildir. Yaşadıkları karşısında, vatandaşımızıncanına tak ettiğini bilmeleri gerekiyor ve artık serzenişlerimize kulak vermeliler” şeklinde konuştu.

Ülkemizde her geçen gün sayısı artan Suriyeliler, sosyolojik yaralar açtığını öne süren CHP’li Bülent Öz; “Medyadan takip ettiğimiz üzere Suriyelilerin kızlarımızı taciz etmeleri, kendi aralarında ettikleri kavgayı ayırmaya çalışan polisimize saldırmaları, Gaziantep'te evleri ve arabaları taşlamaları, Mersin'de "Gürültü yapmayın." diye uyaran vatandaşımızı bıçaklayarak öldürmeleri, iş yerlerine saldırmaları yaşattıkları zulmün sadece birkaçıdır. Davranışlarının getirdiği sonuç ise vatanımızda bizleri endişeyle yaşamaya mahkum etmekti “dedi.

Paylaş |                      Yorum Yaz - Arşiv      229 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın