• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/pages/Memleket/128087563946334?fref=ts
  • https://twitter.com/cemal_oral
Hava Durumu
Anlık
Yarın
15° 16° 7°
HIRSIZA KİLİT DAYANMIYOR

Çanakkale’de hırsızlık olayları göz açtırmıyor. Hırsız/hırsızlar ne varsa çalıyorlar. Araçta soygun, işyerinden hırsızlık, bisiklet  ve motosiklet hırsızlığı ise artık klasik olan konular arasında… 

 

 

Bu kadarına da pes doğrusu

 

 Çanakkale merkez İsmetpaşa Mahallesi’nde vatandaşın köpeğini çaldılar. Müşteki S…A… ifadesinde kendisine ait olan ve ikametinin arka bahçesinde kulübede duran Puğ cinsi iki köpeğinin çalındığını, beyan ederek şikayetçi oldu. 

Aracı değil akülerini çaldılar 

Çanakkale merkez İsmetpaşa Mahallesi’nde meydana gelen hırsızlık olayında park halindeki aracın iki adet aküsü çalındı.Müşteki, M…Ç… ifadesinde 17 FE … plaka sayılı aracının üzerinde bulunan iki adet akünün çalındığını, çalan kişilerden şikayetçi olduğunu beyan etti. 

Hırsız kamera kayıtlarında 

Çanakkale merkez Kemalpaşa Mahallesi’nde meydana gelen olayda hırsız güvenlik kamerasına yakalandı. Müşteki İ…B… ifadesinde iş yerini kapattığını, ertesi gün işyerine geldiğinde kilidin açılmış olduğunu fark ettiğini, yan komşu esnafın güvenlik kamerasından bir şahsın iş yerine girdiğini gördüğünü, işyerinden adi değeri az olan bin mont çaldığını gördüğünü beyan ederek şikayetçi oldu.

Paylaş |                      Yorum Yaz - Arşiv      361 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın