• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/pages/Memleket/128087563946334?fref=ts
  • https://twitter.com/cemal_oral
Hava Durumu
Anlık
Yarın
13° 9° 7°
YANDAŞ KANALDA SKANDAL SÖZLER: YILBAŞINA KARŞIYIZ, İSTEDİKLERİ YERİ PATLATSINLAR

Yandaş yazar Serdar Arseven, Kanal A'da yaptığı konuşmada Reina katliamına ilişkin skandal ifadeler kullandı.Milat gazetesinin yazarı Serdar Arseven, Kanal A'da yaptığı konuşmada Reina katliamına ilişkin kan donduran ifadeler kullandı.

Bayram Zilan'ın sunduğu "Kitabın Ortasından" isimli programda konuşan Arseven, "Yılbaşına sonuna kadar karşıyız. Yılbaşı kutlamaları, yılbaşında içki içilmesi sonuna kadar kumardır. Biz bununla sonuna kadar mücadele edeceğiz. Kim ortalığı havaya kaldırırsa, uçurursa uçursun" ifadelerini kullandı.

Program sırasında Dİyanet İşleri Başkanı'na getirilen eleştirilere değinen Arseven, "Bak şimdi CHP'liler de çok sorumsuz davranıyor. İşte, çıktılar, 'Diyanet İşleri Başkanı böyle demiş de, yılbaşına... Yılbaşına sonuna kadar karşıyız. Yılbaşı kutlamaları, yılbaşında içki içilmesi sonuna kadar kumardır. Biz bununla sonuna kadar mücadele edeceğiz. Kim ortalığı havaya kaldırırsa, uçurursa uçursun, bu başka mesele o başka meseledir" dedi.

Kanal A'da daha önce de IŞİD'i savunan ifadeler kullanılmıştı. Kanal A'da bir programda IŞİD için daha önce de "Müslümanlar artık karşılık verebildiklerini gösterdiler. 11 Eylül çok önemli bir şeydir. Müslümanlar artık bedel ödetiyorlar düşmanlarına" denilmişti.

Paylaş |                      Yorum Yaz - Arşiv      422 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın