• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/pages/Memleket/128087563946334?fref=ts
  • https://twitter.com/cemal_oral

Hava Durumu
10 BİN LİRA ÖDÜLLÜ ÇANAKKALE RUHU RESİM YARIŞMASI

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi, "Çanakkale Ruhu" konulu bir resim yarışması düzenleyecek. Yarışmada birinciye 10 bin TL para ödülü verilecek.

 

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi, tüm katılımcılara açık bir resim yarışması düzenliyor. Çanakkale ruhu temalı resim yarışmasına, isteyen herkes katılabilecek. Yarışmaya katılan eserler, tuval üzerine serbest teknikte yapılmış olacak. Eserler,23 Aralık 2013 tarihinde saat 17: 00'ye kadar "Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi, Sağlık Kültür Spor Daire Başkanlığına teslim edilebilecek. Seçici kurul tarafından sergilenmeye uygun görülen eserler ve derece alanlar, Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) tarafından sergilenecek. Yarışma sonuçları, 10 Ocak 2014 günü www.comu.edu.tr'den duyurulacak. Ödül töreni ise, 20 Ocak 2014 günü Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Troia Kültür Merkezi'nde yapılacak.

 

Katılan eserler, Yrd. Doç. Dr. Enver Yolcu, Yrd. Doç. Dr. Serpil Kapar, Yrd. Doç. Dr. Sibel Balcı, Yrd. Doç. Dr. H. Cenk Beyhan, Öğr. Gör. Vahid Novruzov'dan oluşan seçici kurul tarafından değerlendirilecek. Yarışma sonucun da birinciye 10 bin TL, ikinciye 5 Bin TL, Üçüncüye ise 3 bin TL ödül verilecek. Mansiyon ödülleri, her bir eser için 1.000 TL olarak belirlendi.

  
1793 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın