• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/pages/Memleket/128087563946334?fref=ts
  • https://twitter.com/cemal_oral

Hava Durumu
"UYGULAMALI GİRİŞİMCİLİK EĞİTİMİ"NDE 2. ETAP

Çanakkale Ticaret Borsası ve Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB) işbirliğinde düzenlenen "Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi"nin 5. etabı 4 Kasım Pazartesi günü başlıyor.

 

KOSGEB Çanakkale Müdürü Erdoğan Yüksel, konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada, 30 girişimci adayının başvurduğu 5. etabı gerçekleştirecek olmanın mutluluğunu yaşadıklarını söyledi.

 

Eğitim çalışmasının, Ticaret Borsası ile birlikte yürütüldüğünü belirten Yüksel, "Eğitim sonucunda 30 girişimci adayımızın daha kendi işlerini kurmalarına, Çanakkale'nin istihdamına katkı sağlamalarına vesile olacağız" dedi.

 

Çanakkale Ticaret Borsası Genel Sekreteri Sevcan Elver ise "Uygulamalı Girişimcilik Eğitimimizde KOSGEB işbirliği ile 4 etabı tamamladık. 5. Etabımız  4-14 Kasım tarihlerinde düzenlenecek olup eğitim kapsamında 30 girişimci adayına 70 saatlik eğitim verilecek. Eğitimler sonunda sertifika alan girişimci adayları 30 bin liralık girişimcilik hibe kredisi ile 70 bin liralık sabit faizli kredi imkanlarından yararlanabilecekler" diye konuştu. -

  
599 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın