• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/pages/Memleket/128087563946334?fref=ts
  • https://twitter.com/cemal_oral

Hava Durumu
Nurşen Albayrak
nur.albayrak@hotmail.com
ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI
23/04/2013

 

Merhabalar efendim,

60 yıllık ömrüm ve mesleğim bana hiçbir şeyin imkânsız olmadığını öğretti. Her an herkes için her şey olabilir. Akıl tutulması yaşadığımız da olur, duygu karmaşası da. Önemli olan bedelini ödemeye hazır olmamız ve çabuk toparlanabilmemizdir.

 

23 Nisan günü tören alanında çocuklara armağanı için Atamıza ve mücadele arkadaşlarına sevgi ve saygımızı sunarken kendimi ağlamamak için zorladım:

Çünkü CHP alternatif kutlama yaparak çelenk koymak zorunda kaldı. Bu nasıl bir aymazlıktır? Google bile kutlamış ama yöneticilerimiz ortalarda yok…

ONUN BİZE SAĞLADIĞI ÖZGÜRLÜĞÜN FARKINDA OLMAYANLARA ACIDIM.

İLKELLİKTEN GELİŞMİŞLİĞE ATTIĞI DEV ADIMI GÖRMEYENLERE ÖFKELENDİM.

Aydınlanma felsefesini, ilke ve devrimlerini daha ileriye taşıyamadığımız için suçluluk duydum. Emperyalist güçlerin ve irtica özlemcilerinin intikam ve kandırma stratejilerinden nefret ettim. Akıl tutulması yaşayanlara, kararsızlara gerçekleri göremedikleri için kızdım.

Neyse ki kurduğu parti, Kılıçdaroğlu başkanlığında umut olmaya devam ediyor. Birlik ve dayanışma hayallerim beklediğim düzeyde olmasa da en azından çabaları görmek endişelerimi azaltıyor. Farklı görüşleri olan seçilmiş temsilcilerimizin hep birlikte omuz omuza etkinlikte yerini almaları huzur veriyor.

Ülkemizi karanlığa doğru gidişten kurtaracak yeni ve güçlü ekiplere ihtiyacımız var. Parti içi seçim çalışmalarını izliyorum, İl Kadın Kollarımızın yeni oluşumunu çok önemsiyorum çünkü seçimler onların çabalarıyla kazanılıyor.

TEK İSTEĞİM, İNSANCA BİR YAŞAM KURMA MÜCADELEMİZE DOĞRU YERDE DOĞRU KİŞİLERLE DEVAM ETMEKTİR.

Yazımın başında vurguladığım gibi her an her şey olabilir. Örgütlenmeye hız vermeliyiz ve çağdaş yaşam tarzını benimseyen tüm parti, dernek ve kişilerle birlikte çocuklarımıza güneşli günler bırakmalıyız.

En kısa sürede Ulusal Egemenliğimizi daha ileriye Evrensel Düşünüşe taşımak ve herkesin emeğinin karşılığını alabildiği bir düzen kurabilmek dileğiyle tüm çocukları sevgiyle kucaklıyorum.

BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN…

Hoşça kalın efendim.1382 kez okundu. Yazarlar

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın

Yazarın diğer yazıları

PSİKOLOJİK SAĞLAMLIK-KENDİMİZİ TOPARLAMA GÜCÜ - 21/01/2020
Sağlıklı olmak en güzel şey, bedensel ve ruhsal olarak iyiysek mutluyuzdur.
KENDİMİZİ İYİ HİSSETME YOLLARI - 03/01/2020
Merhabalar efendim,
AHDE VEFA NE DEMEKTİR? - 14/11/2019
Hayatımızdaki önemli dönemeçlerde, zorlandığımız bireysel ya da toplumsal sorunlarımızda elimizden tutan kişileri unutmuyorsak, onların kendilerini iyi hissetmeleri için küçücük güzellikler yapmaya çabalıyorsak, ahde vefalı biriyizdir.
DÂHİLİK ve ASPERGER SENDROMU - 21/10/2019
Çok zeki olmak başa belamıdır? Sorusundan yola çıkarak öncelikle normalden farklı olduklarını yani anormal olarak değerlendirilebilecek özellikleri bulunduğunu hatırlatalım.
SINIRLARIMIZI BELİRLEMEK-HAYIR DİYEBİLMEK - 11/10/2019
Hayatımızı kontrol edebilmek ve diğerlerinin bizi kullanmalarına izin vermemek ya da başkalarını kullanmamak için sorumluluklarımızı iyi belirlememiz gerekir.
OKULA ALIŞMA SÜRECİNDE NELERE DİKKAT EDİLMELİ? - 13/09/2019
Bildiğiniz gibi 2 yaş sonrası bebeklik çağını bitirip bağımsızlaşmaya başlayan çocuğumuza yetmediğimizi fark ederiz. 3 yaşında iyice huysuzlaşan inatçı ve asi çocuk, 4 yaşında olumludur. Arkadaş edinmeye sosyalleşmeye hazırdır.
DOĞA KATİLLERİ DEFOLUN - 28/07/2019
Çevrecilerin çığlıkları, tek içme suyumuza zehir karışacak uyarıları henüz tam olarak anlaşılmadı.
HER ŞEY ÇOK GÜZEL OLDU - 24/06/2019
İstanbul örnek bir aileyle tanıştı, Türkiye geleceğin liderine gönül verdi. Her türlü ayrımcılığa karşı duruşumuz anlamlı oldu, kaybolan güzel değerlerimiz canlandı.
MARTIN SONU BAHAR - 02/04/2019
#martınsonubahar… Sosyal medyada etkileyici bir slogan olarak tutup Çağdaş Yaşam isteğimizi pekiştirince umutlarımızın arttığını biliyorsunuz. Şimdi biraz psikolojik değerlendirmeler yapalım
 Devamı