• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/pages/Memleket/128087563946334?fref=ts
  • https://twitter.com/cemal_oral
Hava Durumu
Anlık
Yarın
30° 34° 23°

Çanakkale’nin belediye başkanları yaptıklarını yapacaklarını sosyal medya hesaplarından kamuoyuna duyuruyor. Kim ne dedi? Kim ne yaptı? Tüm sosyal medyada…

Sen Hep Konuş

Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda Fatih Portakal söyleşisine yorum yaptı.


Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “  Uluslar arası Troia Festivali’nde sorgulamak üzerine konuğumuz sevgili  Fatih Portakal'dı. Sen hep konuş  Fatih Portakal konuş ki aydınlık olsun” dedi.

Hayırlısıyla…

Çanakkale’nin Kepez Beldesi’nde değişim Başkan Ömer Faruk Mutan’ın öngörüleriyle devam ediyor. Başkan Mutan sosyal medya hesabından takipçilerine Kepez Çayı Islah Projesi’nin başladığını duyurdu.

Kepez Belediye Başkanı Dr. Ömer Faruk Mutan sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada “Kepez Çayı Islahı inşası başladı. İnşallah hayırlısıyla kazasız ve belasız tamamlanır” dedi.

 

Biraz Nostalji

Çan Belediyesi sosyal ve kültürel etkinlikleri hız kesmeden devam ediyor. Belediye Başkanı Abdurrahman Kuzu  “Halkımıza rengarenk bir yaz akşamı yaşattık” dedi.


Çan Belediye Başkanı Abdurrahman Kuzu sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, mahallemde şenlik var dedik ve bu akşam ilk olarak Seramik Mahallemizde, mahalle sakinlerimizle rengarenk bir yaz akşamı yaşadık” dedi.

Sosyal Belediyecilik

Biga Belediye Başkanı İsmail Işık Çınarlık Düğün Salonunun hizmete geçmesinden sonra yaptığı açıklamada sosyal belediyeciliği önemsediklerini söyledi.

Biga Belediye Başkanı İsmail Işık  sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada,Sosyal belediyeciliği önemsiyoruz. Uygun fiyat ve kaliteli hizmet ile kentlilerimizin mutlu günlerine ortak oluyoruz. Çınarlık Düğün Salonumuz Bigalı hemşehrilerimizin hizmetinde” dedi.

Eceabat’ı Seviyoruz

Eceabat Belediye Başkanı Adem Ejder ilçede yeniliklerin yanı sıra park ve bahçelere de önem verdiklerini söyledi. Ejder, “Eceabat’ı seviyoruz” dedi.


Eceabat Belediye Başkanı Adem Ejder sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada “Belediye ekiplerimiz tarafından ilçemizde bulunan parklarımızda bakım , onarım çalışmaları devam ediyor” dedi.Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   174 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın