• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/pages/Memleket/128087563946334?fref=ts
  • https://twitter.com/cemal_oral
Hava Durumu
Anlık
Yarın
15° 16° 7°

AKP Grup Başkanvekili, Çanakkale Milletvekili Bülent Turan 14 Şubat Salı günü sosyal medya hesabından” Sevdamız Çanakkale. 14 Şubat Sevgililer günü için” başlığı ile bir Çanakkale videosu paylaştı. Bakın sonra ne oldu?

 

Video Çok Beğenildi…

Turan’ın paylaştığı Çanakkale videosunda muhteşem görüntüler vardı. Turan’ın sosyal medyadaki takipçilerinden “Tanıtım videosuna Lapseki'yi de ekli olarak görmek istiyoruz. Okuduğumuz o güzel o şehit kanıyla sulanmış mübarek topraklar kokusu burnuma geldi sağolun vekilim. Fevkalade olmuş teşekkürler. Mükemmel” gibi yorumlar geldi.

Konu Bir Anda Değişti

O olumlu yorumlar ve beğeniler bir anda eleştiriye dönüştü. AKP Grup Başkanvekili, Çanakkale Milletvekili Bülent Turan’dan sosyal medyada adeta hesap soruldu. İşte o eleştirilerden bazıları…

“Sayın vekilim partililerinizi küstürüyorsunuz MHP’nin bugün verdiği önergeyi hepimiz istiyoruz neden muhalefet oluyorsunuz bizi AKP’ye küstürüyorsunuz. Hem MHP ile ortak bi görüş benimsiyorsunuz evet oyu bekliyorsunuz hem MHP’nin verdiği tüm milletin çıkarı olan bir önergeyi reddediyorsunuz. Bize yok havuz medyası yok rant sağlıyorlar gibi saldırılara cevap veremiyoruz”

“İzdivaç programlarının kapatılması konulu önergeyi hangi gerekçeyle engellediniz?”

“Bülent Turan umarım en yakın zamanda partiden ihraç edilirsin zira AKP seçmeni seni affetmeyecek izdivaç programlarının kaldırılması seni niye rahatsız eder?”

“Bırak sevgililer gününü evlilik programlarını kapat”

“Bugün mecliste izdivaç programları konusundaki tutumunuzdan dolayı vatandaş olarak varsa size hakkımı helal etmiyorum Bülent Turan bey”

“Bugün MHP'nin verdiği önergeyi reddederek hep AKP hem de MHP li tüm milletimize karşınıza aldınız. Umarım sayın Cumhurbaşkanımız sizle ilgili ihraç kararını direk alır”

 

Memleket Haber/ ÇanakkalePaylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   1588 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın