• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/pages/Memleket/128087563946334?fref=ts
  • https://twitter.com/cemal_oral
Hava Durumu
Anlık
Yarın
15° 16° 7°

7 Haziran genel seçimlerinde AK Parti Çanakkale Milletvekili aday adayı olan, şu anda Başbakanlık Vakıflar Genel Müdürlüğü Dış İlişkiler Daire Başkanı görevini yürüten Davut Gazi Benli ilginç bir paylaşımla dikkat çekti.

7 Haziran genel seçimlerinde AK Parti Çanakkale Milletvekili aday adayı olan, şu anda Başbakanlık Vakıflar Genel Müdürlüğü Dış İlişkiler Daire Başkanı            görevini yürüten Davut Gazi Benli ilginç bir paylaşımla dikkat çekti. Benli, Çanakkale’den annesinin aradığını söylediği paylaşımı sonrasında tepkiler geldi.

 

ÇANAKKALE’DEN ANNESİ ARAMIŞ

 

7 Haziran genel seçimlerinde AK Parti Çanakkale Milletvekili aday adayı olan, şu anda Başbakanlık Vakıflar Genel Müdürlüğü Dış İlişkiler Daire Başkanı     görevini yürüten Davut Gazi Benli sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda bir de fotoğraf ekleyerek “  Annem aradı Çanakkale'den. Karla mücadele için Çanakkale Belediyesine bunlardan çok lazımmış. "Melih Başkan'a söyleyiver" dedi” şeklinde yazdı.

O paylaşımdan sonra Davut Gazi Benli’ye takipçilerinden ;

“Ara sokaklara çoook lazım”

“Bir Çanakkale li olarak memleketinizi düşünmeniz güzel şey, ama Çanakkale Belediyesi 'nin ihtiyacı yok 24 saat gözünü kırpmadan çalışan emekçisi yeter...”

“Melih Başkan sözünü tutmuş bence biraz daha Sandal  alsın belli ki sık lazım oluyor”

“ Bunun anlamı Melih başkanda bunlardan çok var mı? Öyleyse vay Ankara'nın haline !!!” şeklinde tepkiler geldi.Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   528 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın