• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/pages/Memleket/128087563946334?fref=ts
  • https://twitter.com/cemal_oral
Hava Durumu
Anlık
Yarın
12° 12° 10°

Cumhuriyet Halk Partisi’ne dönebilmek için hukuk mücadelesine giren ve partiye döndüğü takdirde ilk işinin genel başkanlığa aday olmak olduğunu açıklayın Hikmet Yurteri Anayasa değişikliğindeki tabloya sert bir yorum getirdi.

TBMM kulisilnde çekilmiş bir fotoğrafı paylaşan Hikmet Yurteri sosyal medya nesabından takipçilerine şöyle yazdı; “sizin de Bahçeli'den farkınız yok Kemal Kılıçdaroğlu.  Dün oy kullanmadınız bugün de kuliste Binaliyle çay yudumladınız. Yazıklar olsun hepinize”

Yurteri ayrıca ikinci bir paylaşım yaparak konuyu daha çok eleştirdi ve “^Yeni Anayasa komisyondan geçip Meclis Genel Kurulu'na gelmeden önce, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu "ne pahasına olursa olsun direneceğiz" demişti.

 Hatta tam bir devrimci edasıyla yumruğunu havaya kaldırıp; "Pazartesi TV'lerinizi açın, mücadelemizi göreceksiniz" demişti. Pazartesi değil ama Salı gecesi Kemal Kılıçdaroğlu'nun Genel Kurul öncesi yaptığı meydan okumayı hatırladım ve sonra Binali Yıldırım'la birlikte gülüşmeler eşliğinde çay içtiğini görünce büyük bir hüsrana uğradım. - Çay içmek de direnişe dahil mi? - Çay içe içe mi direneceğiz! Yumruk kaldırarak başladığımız süreç, çay bardağı tutarak devam ediyor” dedi.Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   336 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın