• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/pages/Memleket/128087563946334?fref=ts
  • https://twitter.com/cemal_oral
Hava Durumu
Anlık
Yarın
12° 12° 10°

Cevatpaşa Mahallesi Muhtarı Evren Kızoğlu, şehit astsubay Kıvanç Kaşıkçı için düzenlenecek tören öncesi tarihi bir çağrıda bulundu. Muhtar Kızoğlu, “ geçiş güzergahlarını şanlı bayrağımız ile donatalım.” dedi.

Cevatpaşa Mahallesi Muhtarı Evren Kızoğlu , “Şehidimizin naaşını almak üzere (11 Ocak Çarşamba) saat11:00'da Devlet Hastanesi morgu önünde buluşacağız. Yürüyüş korteji ile İnönü Caddesini takiben Mehmet Kaptan Sokak üzerinden Şehitler Cami’ne gelecek. Öğle namazına müteakip Çanakkale Esenler Şehitliğine defnedeceğiz. Tüm vatan sever Çanakkale'lileri şehidimizi uğurlamaya bekliyoruz... Kortej güzergahı üzerindeki binalarımızı belediyemiz şanlı bayraklarımız ile donatmış kendilerine bu anlamlı çalışmadan dolayı çok teşekkür ediyorum” dedi.


Belediyeye teşekkür edip açıklamasına ‘ Ama yetmez!!!” diyerek devam eden muhtar Kızoğlu mahalle sakinlerine “  Muhtarı olmaktan onur duyduğum Cevatpaşa Mahallesi İnönü Caddesi Ve Mehmet Kaptan Sokakta ikamet etmekte olan mahalle sakinlerimizide balkonlarına asacakları bayraklar ile şehidimize saygılarını göstermeye davet ediyorum. Bu çağrıma destek vereceklerinden hiç şüphe duymadığım mahalleme şimdiden teşekkür ederim” çağrısında bulundu.Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   369 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın