• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/pages/Memleket/128087563946334?fref=ts
  • https://twitter.com/cemal_oral
Hava Durumu
Anlık
Yarın
11° 13° 9°

2003 yılından beri teşkilatın içinde çeşitli kademlerde görev yapan AK Parti Milletvekili Aday Adayı Jülide İskenderoğlu 7 Haziran’da yapılacak olan Milletvekili seçimleri öncesinde önemli açıklamalarda bulundu. Siyasetin kendisi için tam anlamıyla

 

2003 yılından beri teşkilatın içinde çeşitli kademlerde görev yapan AK Parti Milletvekili Aday Adayı Jülide İskenderoğlu 7 Haziran’da yapılacak olan Milletvekili seçimleri öncesinde önemli açıklamalarda bulundu. Siyasetin kendisi için tam anlamıyla bir vicdan terbiyecisi olduğunu söyledi. Uzun yıllardır AK Parti’de siyaset yaptığını, erkeklerin bile AK partiliyim, yöneticiyim demekten çekindiği zamanlarda elinde üye kayıt formları, seçim broşürleri kentin tüm sokaklarında gezerek partisi için çalıştığını söyleyen İskenderoğlu; “Ben Hep Buradaydım” dedi. 

SİYASET BENİM İÇİN TAM ANLAMIYLA BİR VİCDAN TERBİYECİSİ OLDU 

Kadın Kolları Başkanı olarak siyasetin içinde bulunmasının kendisini daha sabırlı, daha çok dinleyen, çok daha özverili bir insan haline getirdiğini söyleyen İskenderoğlu; “Görevim gereği herkesten daha muhtaç insanlarla bir araya gelmek durumunda kaldım ve ihtiyaçlarını gidermek için yoğun çaba sarf ettim. Tüm bu yaşadıklarım gördüklerim ve hissettiklerim benim için gerçekten çok öğretici oldu. Bu yüzden siyaset benim için tam anlamıyla bir vicdan terbiyecisi oldu” dedi. 


BEN HEP BURADAYDIM 

Teşkilatın içinden geldiğini belirten İskenderoğlu; “Uzun yıllar bu partinin her kademesinde görev yaptım. Yani tabiri caizse tepeden inme bir adaylık söz konusu değil, ben hep buradaydım. Yıllar yılı tırnaklarımla kazıya kazıya çalışarak, kadın olmanın tüm zorluklarına göğüs gererek siyaset yaptım. Yani kimse bana bir şey bahşetmiş değil. Bu konuda mütevazi olacak değilim. Eğer çalışma, özveri, fedakarlık en birincil kriterse ben bu listenin en başında yer alırım. AK parti siyasetini icra etmenin en zor olduğu bölgede yıllarca bu siyaseti yaptım. Erkeklerin bile Ak partiliyim, yöneticiyim vs. demekten çekindiği zamanlarda ben elimde üye kayıt formları, seçim broşürleri kentin tüm sokaklarında gezdim. Eğer bu bir farklılıksa ben hepsinden farklıyım ” şeklinde konuştu. 


SİYASİ NEZAKETİ ARTTIRACAĞIMA  İNANIYORUM 

Milletvekili seçilmesi halinde birleştirici ve birlikte hareket etme kültürünü geliştitmek için elinden geleni yapacağını söyleyen İskenderoğlu; “Siyasi nezaketi arttıracağıma  inanıyorum. Ben kişisel olarak tüm siyasi görüşteki insanlarla barışık bir insanım. Her fikirde ve görüşte dostlarım var ve siyasetin dışında da bir hayatım var benim. Beni ben olduğum için kabul eden  tüm dostlarımla çok keyifli zamanlar geçiriyoruz. Bu durum elbette ki siyasi duruşuma da yansıyacak ve  katkı yapacaktır. Tüm kalbimle inanıyorum”dedi.

 Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   
612 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam193
Toplam Ziyaret3619367