• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/pages/Memleket/128087563946334?fref=ts
  • https://twitter.com/cemal_oral
Hava Durumu
Anlık
Yarın
11° 13° 9°

CHP Çanakkale Milletvekili Aday Adayı Hikmet Yurteri konuşmasında yemeğin birlik beraberlik dayanışma ile ilgisi olmadığını öne sürerek “Bu bir aday tanıtım yemeği. Birlik olalım diyoruz ama ayırım yapıyoruz” içerikli bir konuşma yapıp salonu terk..

CHP Merkez İlçe Başkanlığı ‘Birlik beraberlik dayanışma’ adı altında bir yemek düzenledi. Yemeğin davetiyeleri 40 liradan satıldı ve ‘asgari 20 davetiye alınacak’ şartı kondu. Kim ne kadar bilet aldı, kim almadı rakamlarda mevcut ancak konumuz davetiye değil  içkisiz yemekte neler olduğu….

  CHP Merkez İlçe Örgütü’nün düzenlediği yemeğe 14 CHP Çanakkale Milletvekili Aday Adayından 5’i katıldı. CHP İl Başkanı Hamza Karagöz yemeğe katılmadı. Yemekte 3 ilçe başkanı vardı, diğer ilçe başkanları yemeğe katılmayarak acaba ne mesaj verdi?

 “Birlik,beraberlik,dayanışma” yemeğinde CHP Çanakkale Milletvekili aday adaylarına protokol masası tahsis edildi. 14 milletvekili aday adayından yemeğe katılan 5 isim bu masaya oturdu.

  CHP Çanakkale Milletvekili Aday Adayı Hikmet Yurteri konuşmasında yemeğin birlik beraberlik dayanışma ile ilgisi olmadığını öne sürerek “Bu bir aday tanıtım yemeği. Birlik olalım diyoruz ama ayırım yapıyoruz” içerikli bir konuşma yapıp salonu terk etti.

   İçkisiz yemek, delege hesaplamaları, o niye gelmedi, bu niye gelmedi sorularıyla devam ederken ‘birlik beraberlik dayanışma’ yemeğine katılan CHP  Çanakkale Milletvekili Aday Adayı Metin Ümit Ural yaptığı konuşmada, “siyaset ilkeli ve etik kurallarla yapılmalı  ve ben yerine biz olmalıyız” dedi.

 Pazartesi günü yayınlanacak Barışın Kenti’nin günlük gazeteleri bu haberi nasıl görecekler bilemiyorum. Benim bildiğim sadece ve sadece CHP’nin iktidara ‘birlik,beraberlik,dayanışma’ içinde yürüdüğüdür…

Hayırlara vesile olur inşallah!!!!

 

Cemal ORAL-22 Mart Pazar 2015Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   
1077 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi5
Bugün Toplam206
Toplam Ziyaret3619380