• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/pages/Memleket/128087563946334?fref=ts
  • https://twitter.com/cemal_oral
Hava Durumu
Anlık
Yarın
16° 9°

Ak Parti Çanakkale Milletvekili Aday Adayı Erdoğan Madak, Nevruz Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınladı. Madak mesajında; Nevruz’un bereketin, beklentilerin, huzurun ve mutluluğun başlangıcı olduğunu belirtti.

Ak Parti Çanakkale Milletvekili Aday Adayı Erdoğan Madak, Nevruz Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınladı. Madak mesajında; Nevruz’un bereketin, beklentilerin, huzurun ve mutluluğun  başlangıcı olduğunu belirtti.

 

Ak Parti Çanakkale Milletvekili Aday Adayı Erdoğan Madak, 21 Mart Nevruz Bayramı ile ilgili bir açıklama yaptı. Nevruz’un baharın müjdecisi, doğanın uyanışı olduğunu belirten Erdoğan Madak, mesajında şu ifadelere yer verdi; “Binlerce yıldır sevinçte, tasada birlikte hareket etmiş bir milletiz. Omuz omuza vererek büyük zorlukların üstesinden geldik. Kutlanan Bayram, geçmişle bugün arasında çok önemli bir yere sahiptir. Dili, dini, mezhep, inancı, etnik kökeni ve siyasi görüşü ne olursa olsun hepimiz kardeşiz. Hepimiz aynı kökten, aynı ruhtan geliyoruz.” dedi. 

 Nevruz’un içinde barındırdığı bu anlama uygun olarak bir bayram sevinciyle kutlanmasını dileyen Ak Parti Çanakkale Milletvekili Aday Adayı Erdoğan Madak, “Bu anlamlı günü, el ele, gönül gönüle vererek kutlamalı ve birbirimize her zamankinden daha sıkı sarılmalıyız” dedi.  Erdoğan Madak, açıklamasında “Birbirimize sımsıkı kenetlenecek, bütün unsurlarımızla, bütün farklılıklarımızla bu toprağın, bu vatanın asli unsuru olduğunu bilerek birbirimizi bağrımıza basacağız. Bizler toprağı bir ana gibi sahiplenen, onu 'toprak ana' diye isimlendiren, topraktan yaratıldığımıza ve nihayetinde yeniden toprağa döneceğimize inanan bir kültür ve inancın mensuplarıyız.  Bu bakımdan, toprağın yeniden dirilişi bizim kültür ve medeniyetimize göre aslında bütün bir hayatın, insanlığın, insani değerlerin yeniden yeşermesidir.” ifadelerini kullanarak Nevruz Bayramı’nı tebrik etti. Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   
604 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın