• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/pages/Memleket/128087563946334?fref=ts
  • https://twitter.com/cemal_oral
Hava Durumu
Anlık
Yarın
11° 13° 9°

Şimdi dönemini bitirdin ve tarihin karanlık yapraklarındaki yerini alacaksın. Bundan sonra bana sadece sıradan bir akademisyen olarak kötülük yapmaya çalışabilirsin. Artık eşit konumdayız. Bilirsin, senden hiç korkmadım. Bundan sonra da korkmam.

 

Sayın ÇOMÜ eski rektörü Sedat Laçiner! Sözlerime seninle iyi kötü günlerimiz oldu diyerek başlamak isterdim ama hep kötü günler oldu. Sen, beni ve benim gibileri yok edilmesi gereken düşmanlar olarak gördün ve elinden gelen her türlü düşmanlığı yaptın. Biz de sana karşı aslanlar gibi direndik ve kazandık!

Şimdi dönemini bitirdin ve tarihin karanlık yapraklarındaki yerini alacaksın. Bundan sonra bana sadece sıradan bir akademisyen olarak kötülük yapmaya çalışabilirsin. Artık eşit konumdayız. Bilirsin, senden hiç korkmadım. Bundan sonra da korkmam. Kötülük yapmaya kalkan her yönetici karşısında beni ve EğitimSen'i buldu ve bulmaya devam edecek.

Kötülüklerini ve müstear isimlerini al ve git. Artık bundan sonra seninle ilgili yazmayacağım. Umarım aynaya bol bol bakıp, vicdan muhasebesi yapmaya zaman ayırırsın. Sana yeni yaşamında başarılar dilerim...

Ekrem TufanPaylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   
701 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi4
Bugün Toplam209
Toplam Ziyaret3619383