• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/pages/Memleket/128087563946334?fref=ts
  • https://twitter.com/cemal_oral
Hava Durumu
Anlık
Yarın
11° 13° 9°

MHP'de Mehmet Ali Çetin ile Halil Çetin parti il binasında düzenlenen basın toplantısıyla Milletvekili Aday Adayı olduklarını açıkladı. MHP’de aday adaylığı açıklamasını yapan Halil Çetin, “Ülkemizin içinde bulunduğu kaos ortamı terörü ve kargaşayı..

 

MHP'de Mehmet Ali Çetin ile Halil Çetin parti il binasında düzenlenen basın toplantısıyla Milletvekili Aday Adayı olduklarını açıkladı. MHP’de aday adaylığı açıklamasını yapan Halil Çetin, “Ülkemizin içinde bulunduğu kaos ortamı terörü ve kargaşayı arttırmaktadır. PKK terörü halledilemediği gibi kadın cinayetleri artmakta, uçaklarımız bakımsızlıktan düşmektedir. Ülkemizin dört bir tarafı yangın yeridir. Ülkemize irtica eden iki milyona yakın Suriyeli mülteci dolayısıyla ülkemiz siyasi sosyal ve ekonomik baskı altındadır. Sıfır sorun diyerek iktidar olan Ak Parti Hükümeti neyi çözdü, neyi üretti? Her türlü gayreti gösterip Milliyetçi Hareket Partisini iktidar etmek zorundayız. Çanakkale haykırıyor hak, adalet, hürriyet, Milliyetçi Hareket diyoruz. Bu hükümet sürekli bu ülkede enflasyon olmadığını iddia ediyor, ekonominin iyi olduğunu söylüyor. Ben de diyorum ki; siz öyle diyedurun ama bu ülkede bal gibi enflasyon var” dedi.

Biga’da geçmiş dönem İlçe Başkanlığı yapan Mehmet Ali Çetin’de, “Ben üç çocuklu madenci çocuğu olarak Manisa’nın Soma ilçesinde doğdum. Ortaokulumu ve liseyi İzmir’de tamamladım. 1987 yılında Ege Üniversitesi Eczacılık fakültesini 3. Olarak kazandım. 1992 yılında başarı ile bitirdim. 1993 yılında Biga’mıza eczane açtım. 1995 yılında MHP Belde teşkilatı kurucularındanım. 1999 yılında yerel seçimlerde çalışmalarda bulundum. 2004 yılında Kontenjan adayı oldum. 2005 yılında ise Biga İlçe Başkanlığına atandım. 2014yerel seçimlerinde ise yine Biga’dan kontenjan adayı oldum. 7 Haziran Genel seçimlerinde Milletvekili aday adayı olduk herkese hayırlı olsun” diye konuştu.Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   
499 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam193
Toplam Ziyaret3619367