• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/pages/Memleket/128087563946334?fref=ts
  • https://twitter.com/cemal_oral
Hava Durumu
Anlık
Yarın
15° 16° 11°

Çanakkale Milliyetçi Hareket Partisi (MHP)’nde geçtiğimiz dönem 4’ncü sıra Milletvekili Adayı olan Kürşat Tuna ile eski dönem İl Başkanlığı ve Belediye Meclis Üyeliği görevini üstlenen Mustafa Doğan, parti il binasında düzenlenen basın toplantısıyla

Çanakkale Milliyetçi Hareket Partisi (MHP)’nde geçtiğimiz dönem 4’ncü sıra Milletvekili Adayı olan Kürşat Tuna ile eski dönem İl Başkanlığı ve Belediye Meclis Üyeliği görevini üstlenen Mustafa Doğan, parti il binasında düzenlenen basın toplantısıyla aday adaylıklarını açıkladılar.

MHP Milletvekili Aday Adayı Mustafa Doğan, “Bütün arkadaşlarım ve teşkilatımla birlikte yapılan tüm yanlışlık ve haksızlıkları düzeltmek için yola çıktık. Bu kötü gidişe dur diyeceğiz. Milliyetçi iktidarın gelişinden sonra tüm milletimizi moral ve motivasyonu yerine gelecektir” diye konuştu.

Daha sonra söz alan Milletvekili Aday Adayı Kürşat Tuna’da MHP’nin kadrolarının bu seçimler için hazır ve nitelikli olduğunu açıkladı. Tuna, “Bizlerin sorumluluğu sadece MHP’liler için değil, tüm Çanakkale halkı içindir. 2007 yılında ilk adaylık başvurumu yaptığımda 3. sıra, 2011 seçimlerinde de 4. sıradan MHP’den Milletvekili Adayı oldum ve bu süreçlerde büyük dersler çıkardık. Çanakkale’de 1999 ve 2007 yıllarında MHP’den birer milletvekili çıkarmıştık. Bu dönem hedefimiz bir değil, iki milletvekili çıkarmaktır. Dikkat ederseniz aday adaylık açıklamalarımızı tek tek değil, ikişerli bir şekilde yapıyoruz. Çeşitli görevlendirmelerle ilçe ve köylerimizde çalışmalar yapıyoruz. Herkes MHP havuzuna su topluyor bir anlamda. MHP bu süreçte daha başarılı olacaktır. Bundan sonraki süreçte zannetmesinler ki pasif kalacağız. Bu aymazların elinden iktidarı alacağız” dedi.

Çanakkale halkından destek beklediklerini belirten Tuna, “Bu dönem çok iyi bir kadroyla yola çıktık ve Allah’ın izniyle başarıyı yakalayacağız. ‘Çanakkale ruhu harekete geçiyor’ sloganımızla çıktığımız bu yolda Çanakkale halkından da destek bekliyoruz. Çanakkale’ye en iyi şekilde hizmet ve temsil edeceğiz. Bu şehri temsil etmek her baba yiğidin harcı değil” diye konuştu.Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   
1038 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın