• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/pages/Memleket/128087563946334?fref=ts
  • https://twitter.com/cemal_oral
Hava Durumu
Anlık
Yarın
15° 16° 11°

www.burasicanakkale.com sitesi “7 Haziran’da yapılacak olan 25. Dönem milletvekili genel seçimi için seçim takvimimde sona gelindiğini belirterek genel bir değerlendirme yaptı. AKP,CHP ve MHP’nin son durumlarının ele alındığı yazı da Çanakkale’nin

www.burasicanakkale.com  sitesi  “7 Haziran’da yapılacak olan 25. Dönem milletvekili genel seçimi için seçim takvimimde sona gelindiğini belirterek genel bir değerlendirme  yaptı. AKP,CHP ve MHP’nin son durumlarının ele alındığı yazı da Çanakkale’nin yakından tandığı bir siyasetçinin ısınma turlarında olduğu öne sürüldü.

www.burasicanakkale.com sitesinin haberine göre Enerji ve Tabii Kaynaklar eski Bakanı Mustafa Cumhur Ersümer   diğer partilerde sonuçları değerlendirdikten sonra 7 Nisan tarihine kadar Çanakkale Bağımsız Milletvekili Adaylığını açıklayacak.

MUSTAFA CUMHUR ERSÜMER ISINMA HALİNDE

18., 20. ve 21. Dönem Çanakkale milletvekiliği ile Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı ve Başbakan Yardımcılığı yapan Ersümer’in bağımsız milletvekili adaylığı için il seçim kurullarına başvurunun son günü olan 7 Nisan tarihine kadar adaylık açıklaması bekleniyor.

Ersümer’in bir anlamda AK PARTİ adaylarının açıklanması ile CHP’nin önseçim sonucunu beklediği öğrenildi. Adaylar netleştikten hemen sonra Çanakkale siyasetinde yerini alması yerel dengeleri deştirerek bomba etkisi yaratacağa benziyor.

Milletvekili olduğu dönemlerde Çanakkale ve ülke genelinde sayısız hizmetleri ve imzaları bulunan Ersümer’in adaylığı, geniş çevreler ile seçmen kitlesinde değişimlere ve farklı tercihlere yol açacak, seçim sonuçları değişecek.

Haberin tamamı ve yorumları için linki tıklayın

http://www.burasicanakkale.com/Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   
1129 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın