• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/pages/Memleket/128087563946334?fref=ts
  • https://twitter.com/cemal_oral
Hava Durumu
Anlık
Yarın
11° 13° 9°

Cumhurbaşkanlığı seçiminden sonra CHP ve MHP’de olası yönetim değişiklikleri tabanda gündeme gelmeye başladı. MHP Çanakkale eski İl Başkanı Rıdvan Uz açık bir çağrıda bulunarak Ülkücü hissiyata köprü olan tek kişinin Musavvat Derviş oğlu olduğunu...

 

Cumhurbaşkanlığı seçiminden sonra CHP ve MHP’de olası yönetim değişiklikleri tabanda gündeme gelmeye başladı. MHP Çanakkale eski İl Başkanı Rıdvan Uz açık bir çağrıda bulunarak  Ülkücü hissiyata köprü olan tek kişinin Musavvat Derviş oğlu olduğunu söyledi. Uz, “ MHP Lideri Devlet Bahçeli beyin gereğini yapmasını talep ediyorum” dedi.

 

BİR TEK SEN VARSIN MUSAVAT DERVİŞOĞLU…

 Müsavat Dervişoğlu bey'in tanıdığım süreç boyunca milliyetçi ülkücü camiaya dair düşünceleri, icraatları davanın selametine olmuştur. Geçmişte yapmış olduğu Fatsa Ocak başkanlığı Ülkü ocakları genel başkanlığı, zorunluğu yusufiye müsafirli, ve teşviki mesaimizi yoğun yaşadığımız il başkanlığı süreci, sadece şahsımın 3.dönem il başkanlığı referansı değil dönemin tüm il başkanları arkadaşlarımın şahadeti ile tescillenmiz bir ÜLKÜ ADAMLIĞI vardır. Davanın geldiği bu süreçte " artık yeter" çıkışı tüm camianın ve kalbi dava adına çarpan ülkücülerin yüreğindeki inançı, imanı diri tutmuştur. Dava da yer edinmiş isim yapmış kişilerin gelecek kaygısı ile geri durması gizli kapaklı yoklamalarda isimlerini genel başkanlık için gezdirdiği bu süreçte ülkücü hissiyata köprü olan tek kişi Sayın Musavat DERVİŞOĞLU olmuştur.Bu nokta da her daim ülkücü harekete karşı olanlara bir bend gibi durma mücadelesi veren şahsım da " artık yeter" çıkışına katkı sunmak adına milliyetçi hareketin değişmeden özüne dönerek ve gelişerek iktidarına ve yeniden hem ülkeme hem de dünya ya umut olmasına vesile olması adına Devlet Bahçeli beyin gereğini yapmasını talep ediyorum.

 Rıdvan UZ

MHP  ÇANAKKALE ESKI IL BAŞKANIPaylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   
1301 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın