• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/pages/Memleket/128087563946334?fref=ts
  • https://twitter.com/cemal_oral
Hava Durumu
Anlık
Yarın
11° 13° 9°

Çanakkale Valiliği web sitesi www.canakkale.gov.tr/ yeni içerik ve tasarımı ile yayına başladı. Çanakkale’de bazı gazeteler tarafından sitenin yapımına ödenen paranın yüksek olduğu şeklinde eleştiriler yöneltilmişti. Valilikten eleştirilere yanıt..

Çanakkale Valiliği web sitesi www.canakkale.gov.tr/ yeni içerik ve tasarımı ile yayına başladı. Çanakkale’de bazı gazeteler tarafından  sitenin yapımına ödenen paranın yüksek olduğu şeklinde eleştiriler yöneltilmişti. Valilikten  eleştirilere yanıt değil, web sitesinin işlevi ve kalitesi ile ilgili açıklamayla birlikte ‘hayırlı olsun’ mesajı geldi.

 Çanakkale Valiliği web sitesinde yayına başlandığı duyuruldu.
Konu ile ilgili yapılan açıklamada, “Çanakkale’nin tanıtımı ilimizin değerlerinin ön plana çıkarılması hedeflenerek yola çıkarak İnternette ve sosyal medyada ayrıcalıklı olacağını ve fark yaratacağını düşündüğümüz web siteleri yapımı tamamlanmış ve valiliğimize teslim edilmiştir. Çanakkale Valiliği, Çanakkale 2015-100 yıl (Savaşlar), Çanakkale 360 (genel kılavuz, tanıtım) kategorilerinde Hazırlanan web siteleri yaşayan, görsel gücü ve dili ile fark yaratan, içerikleri ile dijital dünyada geniş bir arşiv niteliği taşımaktadır.  Web sitelerimiz Türkiye’de faaliyette olan lider markaları ile çalışan adinteraktive Digital Ajans firmasına yaptırılmıştır. Sektörün lider markaları ile çalışan firma 50'yi aşkın yerel ve uluslararası ödüle sahip işin ehli bir firmadır. Çanakkale ili için hazırlanan web siteleri ile de farklı kategoriler de internet kullanıcıları tarafından yapılan oylamaları ile yılın web sitesi ödüllerine başvurulara başlatıldı. Yeni web sitelerimizin Çanakkale’nin tanıtımında, turizm açısından hedeflenen kitlelere yakınlaşmamızda önemli rol oynayacağını düşünmekteyiz.Geniş içerikli web siteleri son güncellemeler yapılarak en kısa sürede yayına alınacaktır. Tüm Çanakkale’mize, tüm internet kullanıcılarına hayırlı olsun” denildi.Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   
455 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın