• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/pages/Memleket/128087563946334?fref=ts
  • https://twitter.com/cemal_oral
Hava Durumu
Anlık
Yarın
13° 9°

Birgün Gazetesi öyle bir manşet attı ki… Cumhurbaşkanlığı seçimine bir hafta kala köylere akın var. Fevzipaşa Mahallesi Muhtarı, aynı zamanda Çanakkale Truva Roman Dernekleri Federasyonu Genel Başkanı Hacı ramazan Işıldak ve Başbakan Erdogan… Siyaset

Birgün Gazetesi öyle bir manşet attı ki… Cumhurbaşkanlığı seçimine bir hafta kala köylere akın var. Fevzipaşa Mahallesi Muhtarı, aynı zamanda Çanakkale Truva Roman Dernekleri Federasyonu Genel Başkanı Hacı ramazan Işıldak ve Başbakan Erdogan… Siyaset Kulisinde.

BU MANŞETE NE DERSİNİZ?

Birgün Gazetesi öyle bir manşet attı ki tartışılması imkansız boyuttan… Gazete, “ Kılıçdaroğlu Alevi, Demirtaş Zaza, İhsanoğlu Mısırlı, sen de hırsızsın!” manşetini atarak Başbakan Erdoğan’ın bir gün önceki mitingteki ‘mezhep’li konuşmasına yanıt verdi.

KÖYLERE AKIN…

Çanakkale’de  siyasi partiler köylere akın ediyor. Cumhurbaşkanlığı seçimine bir hafta kala köylerde nabız yoklayan siyasilerin facebook ve twitter üzerinden durum raporlaması yapması da dikkat çekiyor. Hangi siyasi parti hangi köyde ne konuşuldu anında sosyal medyaya düşüyor. AKP köylerde siyasi gelecek için vesayet döneminin bitirilmesine vurgu yaparken CHP ve MHP rejimin devamı için mesajını vererek propaganda yapıyor.

ÇOK ÖZEL AÇIKLAMA

Çanakkale’nin Fevzipaşa Mahallase Muhtarlığı görevini yürüten Ramazan Işıldak Çanakkale Truva Roman Dernekleri Federasyonu Genel Başkanı aynı zamanda..  Işıldak  Başbakan Erdoğan ile bakın nerde görüşmüş. Yapılan açıklama aynen şöyle “ Sayın Hacı Ramazan Işıldak Türkiye Romanlar Konfederasyonu’nun kuruluş toplantısı için gittiği Kocaeli’de sayın Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ve Emine Erdoğan ile görüştü ve siyasi çalışmalarına başladı hayırlara vesile olsun inşallah..”

Memleket’in notu: Ramazan Işıldak 2011 genel seçimlerinde AKP Çanakkale Milletvekili aday adayı olmuş ve temayül yoklamasına girmişti.Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   
954 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın