• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/pages/Memleket/128087563946334?fref=ts
  • https://twitter.com/cemal_oral

Hava Durumu

Kepez Belediye Başkanı sayın Birol Arsalan’la işçi Mahir Binzetin iş akdinin sona erdirilmesiyle alakalı Çanakkale kamuoyunu meşgul eden bu rahatsız durum diyolog neticesi Başkan Arslanın emek örgütleriyle yaptığı iştişare toplantısı neticesinde ....

Y A N I L T M A D I. ..

Yanıltmadı diye başladım nedeni tüm açmazların, krizlerin yönetimi karşılıklı diyologtan geçeceği gerçeği bir kez daha yaşamın içerisinde karşılığını bulmuştur..

Kepez Belediye Başkanı sayın Birol Arsalan’la işçi Mahir Binzetin iş akdinin sona erdirilmesiyle alakalı Çanakkale kamuoyunu meşgul eden bu rahatsız durum diyolog neticesi Başkan Arslanın emek örgütleriyle yaptığı iştişare toplantısı neticesinde önümüzdeki hafta tatlıya bağlanarak iş başı yaptırılacağına dair duyumların olması herkesi olduğu gibi inanın beni de  heyecanlandırmıştır.

Karşılıklı yanlış anlaşılmalar üzerinden kaynaklı bu mesele tatlıya bağlanmasında göstermiş olduğu siyasi erdemlilik ve emeğe saygısından ötürü Kepez Belediye Başkanı Birol Arslan’ı tebrik ediyor çalışmalarında başarılar diliyorum..

Yolunuz açık olsun Başkanım…

Bülent Koregi

 8249 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın