• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/pages/Memleket/128087563946334?fref=ts
  • https://twitter.com/cemal_oral

Hava Durumu

57. Hükümet Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Mustafa Cumhur Ersümer 2 Şubat Pazar günü eski ANAP’lılarla buluşup yapılacak değerlendirme öncesinde Demokrat Parti(DP) Çanakkale İl Yönetimini ziyaret etti.

“BİZ BİR YERE GİTMEDİK. BABADAN BURADAYIZ”

57. Hükümet Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Mustafa Cumhur Ersümer,  ANAP eski l Başkanı Yaşar Demircan ve eski Merkez  İlçe Başkanı Ahmet  Koyuncu  ile birlikte, Demokrat Parti (DP) Çanakkale İl Başkanlığı’na ziyarette bulundu. Ziyarette Ersümer’i, DP İl Başkanı Nail Babacan, DP Merkez İlçe Başkanı Ercan Uyar, geçmiş dönem DP İl Başkanı Mehmet Ünal, Zafer Güneş, yönetim kurulu üyeleri ve partililer karşıladı. Ziyaret heyecan yaratırken Pazar günkü toplantıdan önce olması ayrıca önemli bulundu.

 

“Ersümer’i DP saflarında görmek istiyoruz”

Demokrat Parti İl Başkanı Nail Babacan, “Sayın Cumhur Ersümer ile Anavatan Partisi’nde yıllarca hizmet verdik. Sayın Cumhur Ersümer’i Demokrat Parti saflarında görmek istiyoruz. Kendisini davet ediyorum” dedi.


“Biz bir yere gitmedik”

Ersümer ise bu davete, “Biz bir yere gitmedik. Biz hep buradayız. Babadan buradayız” cevabını verdi.

“Türkiye oradan oraya savrulmaktadır”

 Ersümer kısa değerlendirmesinde, “Türkiye maalesef yurt içinde ve dışında oradan oraya savrulmaktadır. Türkiye’nin bu gidişine dur diyecek, yüreğiyle, bileğiyle ortaya çıkacak, yanlışları dile getirecek, insanlara ve partilere gerçekten ihtiyaç vardır” dedi.


“Merkez sağ, Türkiye demokrasisinin çimentosudur”

Ersümer, “Türkiye’de merkez sağ, Türkiye demokrasisinin çimentosudur. Değişim ve dönüşümün başlatılmasında öncü merkez sağ olacaktır Türkiye’deki merkez sağ çimentosunu bir araya getirip, güçlü kılabilirsek Türkiye için bir açılım olacaktır” şeklinde konuştu.367 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın