• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/pages/Memleket/128087563946334?fref=ts
  • https://twitter.com/cemal_oral

Hava Durumu

57. Hükümetin Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Cumhur Ersümer yeni kurulacak bazı partilerde yer aldığı veya alacağı konusuna açıklık getirdi.

“YAZILANLARI HAYRETLE KARŞILIYORUM”

 

57. Hükümetin Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Cumhur Ersümer açıklamasında şöyle dedi;

“Sevgili Hemşehrilerim

Kıymetli Arkadaşlar ,

 Yeni partiler kurulurken her yeni partinin, ülkemiz, demokrasimiz, adına,  yeni bir nefes, yeni bir ses olduğunu ifade ederek, Sayın genel başkanları  ve görev alan hemşerilerinizi, arkadaşlarımızı kutlamış gönülden başarılar dilemiştim. Her yeni bir parti kuruluşunda da aynı duygularımı paylaşacağımı da öncelikle belirtmek isterim.

Ancak, bir süredir, ulusal ve yerel medya da yayınlanan ve hiçbiri ,hiçbir hal ve şartta benden kaynaklanmayan haberlerde; benim kurulacak bazı partilerde şu veya bu sıfatlarda yer aldığım veya yer alacağımdan bahsedilmektedir.

Ben hayatı boyunca gerek sosyal hayatında gerekse siyasi hayatında yol arkadaşlarından hemşerilerinden saklı gizli iş ve ilişkide olmamış biri olarak, bu yazılanları hayretle karşıladığımı belirterek, aktif siyasete dönmem konusunda sizlerden gördüğüm destek ve teşviği aklımda tutarak ,yolda giderken söylenecek, açıklanacak, hususlar olursa ,öncelikle sizlerle paylaşacağımı,  en içten duygularımla   iletiyor sevgi ve saygılar sunuyorum”438 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın