• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/pages/Memleket/128087563946334?fref=ts
  • https://twitter.com/cemal_oral

Hava Durumu

“En son duyduğum Cumhur Ersümer. Büyük ihtimalle Ali Babacan ile birlikte hareket edecek” şeklinde kulis bilgisi Babıali TV’de ‘Babıali Yokuşu’ isimli programda açıklandı.

“En son duyduğum Cumhur Ersümer. Büyük ihtimalle Ali Babacan ile  birlikte hareket edecek” şeklinde kulis bilgisi  Babıali TV’de  ‘Babıali Yokuşu’ isimli programda açıklandı. Babacan ekibindeki diğer bilindik isimler dışında Ersümer’in isminin ilk kez yeni kurulacak parti içinde verilmesi Çanakkale’de heyecan yarattı.

Yeni bir parti çalışmalarıyla gündemden düşmeyen eski Başbakan Yardımcısı ve Ekonomiden Sorumlu Devlet Bakanı Ali Babacan’ın, Enerji ve Tabii Kaynaklar Eski Bakanı, Çanakkale’nin saygın, sevilen siyasetçisi Mustafa Cumhur Ersümer ile temas halinde olduğu öne sürüldü.

Babıali TV’de ‘Babıali Yokuşu’ isimli programda yeni kurulacak iki partinin kadrolarından ve kulis bilgilerinden söz eden  yazar Veysi Dündar “En son duyduğum Cumhur Ersümer. Adı çok biliniyor. Büyük ihtimalle Babacan ile birlikte hareket edecekler” dedi.

Yazar Veysi Dündar Sadullah Ergin, Mehmet Şimşek, Beşir Atalay, Mustafa Baş, Haşim Kılıç, Osman Can gibi isimlerin de yeni parti de Ali Babacan’ın kadrosunda olduğunu ifade etti.

TV programında verilen kulis bilgisi Çanakkale’de heyecanla  karşılandı. Enerji ve Tabii Kaynaklar eski Bakanı Mustafa Cumhur Ersümer yeni parti ve Ali Babacan ile temas halinde olduğu yönündeki kulis bilgisine henüz bir açıklama yapmadı.

Haber videosunu izlemek için linki tıklayın

https://www.youtube.com/watch?v=SP1sCeqU9aw&feature=youtu.be&fbclid=IwAR2p905bIBYaQLPXPaKdR5bhhO_Jr0etdcq7v4q_Cdtyf2ixoIn7o_gV8lg869 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın