• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/pages/Memleket/128087563946334?fref=ts
  • https://twitter.com/cemal_oral

Hava Durumu
Anlık
Yarın
30° 35° 23°

Haklarında şikayet olduğunu ve burada oturup oturmadıklarının tespiti için geldiğini bildiren polise merdivenlerde su ve elektrik faturaları ile ispat etme yoluna giden CHP Çan Belediye başkan adayı Bülent Öz, polise faturaları gösterdi.

Çan Belediye Başkan adayı Bülent Öz, Çan’da oturduğunu polise ispat etti.

18 Ocak 2019 günü seçim çalışmaları için Çan’da mahalle mahalle eşi ile birlikte gezerken, soğuktan üşüyünce evine giden Bülent Öz, merdivenlerde şok oldu. Çan’da 27 Evler sokaktaki apartmanın kapısını açıp, içeriye giren Bülent Öz ve eşi Şebnem Öz karşılarında polis memurunu görünce neye uğradıklarını anlayamadılar. Şaşkınlıkları geçtikten sonra  yedi göbek Çanlı Öz ailesini, Polis memurunun söyledikleri daha da şaşırttı.

Haklarında şikayet olduğunu ve burada oturup oturmadıklarının tespiti için geldiğini bildiren polise merdivenlerde su ve elektrik faturaları ile ispat etme yoluna giden CHP Çan Belediye başkan adayı Bülent Öz, polise faturaları göstererek Çanlı olduğunu ispat etti.CHP Çan Belediye Başkan Adayı Bülent Öz yaşadıklarından sonra ““Belli kişilerin, bir Belediye Başkanı Adayını Çan’lı olduğuna ispat için evine polis göndermeye kalkması çok manidar. İş buraya kalmışsa; onlar için durum hiç de iç açıcı değil, sanırım” açıklamasını yaptı.

Diğer yandan, CHP Çan İlçe Başkanı Ümran Aydın sosyal medya hesabından yaptığı açcıklamada “ Zaytung değil. AKP, Belediye Başkan Adayımızı sahte seçmen diye şikayet etmiş..!! Tutumlarını kınıyor, sağlıklı bir seçim dönemi için kendilerini sağ duyuya ve akla davet ediyorum” dedi.

http://www.canlidostlar.com/belediye-baskan-adayinin-evine-polis.html?fbclid=IwAR3mOcN-7xwnz18BkAKMnAkwdKXYMk8Nyl_B8AgJaqpyzYoCIplBBFdwYdc510 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın