• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/pages/Memleket/128087563946334?fref=ts
  • https://twitter.com/cemal_oral

Hava Durumu
Anlık
Yarın
11° 14° 7°

Çanakkale İl Özel İdaresi’nde memurluk görevinden istifa eden Selçuk Özdil Lapseki’nin Umurrbey Beldesi AK Parti Belediye Başkanlığı’na aday adayı olduğunu açıkladı.

 

Memur Özdil Başkanlığa Aday

Selçuk Özdil ‘Veda’ başlıklı anlatımında “Kurulduğu ilk günden bu yana gönül verdiğim AK Parti’de daha aktif görev yapabilmek adına yıllardır çalıştığım Çanakkale İl Özel İdaresi’nde Memurluk görevimden bu gün itibariyle istifa etmiş bulunmaktayım. Gerek İl Özel İdare, gerekse Belediye ve Özel İdareler Sendikası’nda İl Başkan Yardımcılığı (Bem-Bir-Sen) yaptığım süre boyunca davam uğruna her insana yardım ederek, memleketimin kalkınması için elimden geldiğince geceli gündüzlü çalıştım. Bu sebeple doğduğum topraklara ve insanına daha iyi hizmet etmek adına Çanakkale’nin Lapseki ilçesi Umurbey Beldesi Belediye Başkanlığı için AK Parti’den aday adayı oluyorum. Bu sebeple hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum” dediVatana Hizmet Gönül İşidir, Aşktır, Sevdadır

Adaylık başvurusunu  AK Parti Lapseki İlçe Başkanlığı’na 9 Kasım Cuma günü saat 15.00’da yapacağını ifade eden Selçuk Özdil, “  Bu memleket için sözüm var. Şehitlerimizin kanlarıyla sulanan bu toprak, bu vatan bizim en kıymetli emanetimiz. Allah’ın izniyle bu zamana kadar hep bu düstur ve düşünce ile hareket ettim. İnşallah bundan sonra da aynı düstur ve düşünce ile hareket etmeye devam edeceğim. Vatana hizmet gönül işidir, aşktır, sevdadır. Bizler bu millete ve bu vatana gönülden sevdalıyız. Memleketim için bu kutlu yolda necip Türk Milleti’ne, Memleketime daha güzel bir şekilde hizmet etmek için, Umurbey Belediye Başkanlığı için Ak Parti’den aday adaylığımı açıklıyorum. Sizde bu kutlu yolda beni yalnız bırakmazsanız mutlu olacağım” şeklinde konuştu.


Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   
248 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın