• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/pages/Memleket/128087563946334?fref=ts
  • https://twitter.com/cemal_oral
  

Hava Durumu
Anlık
Yarın
11° 14° 7°

CHP Çanakkale İl Başkanı İsmet Güneşhan, AKP Grup Başkanvekili, Çanakkale Milletvekili Bülent Turan’a “Gelin göz göre göre yok edilen doğamız, Kazdağlarımız ve de içme suyumuz için biraz erdem gösterin de bu katliamın durdurulmasını sağlayın”

 

CHP Çanakkale İl Başkanı İsmet Güneşhan, AKP Grup Başkanvekili, Çanakkale Milletvekili Bülent Turan’a “Gelin göz göre göre yok edilen doğamız, Kazdağlarımız ve de içme suyumuz için biraz erdem gösterin de bu katliamın durdurulmasını sağlayın” çağrısında bulundu.

CHP Çanakkale İl Başkanı İsmet Güneşhan, basın açıklamasında “ AKP gurup başkan vekili ve Çanakkale milletvekili sayın Bülent Turan, Genel Başkanımız sayın Kemal Kılıçdaroğlu hakkında Yine haddini aşan açıklamalar yapmıştır.  Sayın Turan, erdem sahibi  olan bir siyasetçi, başka bir siyasi partinin içinde yaşanan demokratik bir davranışı, kendine vazife kabul ederek o partinin genel başkanına bırak git deme erdemsizliğini göstermez. Gösterirse, bu durum o siyasetçinin erdem kelimesinin anlamını bilmediğini ortaya koyar.  CHP de yaşanan, partinin tüzüğünden kaynaklanan bir hakkın, partinin delegesi tarafından kullanılmasıdır. Bu konuda karar verme yetkisi de partinin yetkili organlarındadır.  Yorum yapmak sizin haddinize değildir.  Evet sayın gurup Başkan vekili , size bir çağrımız var; Gelin göz göre göre yok edilen doğamız, Kazdağlarımız ve de içme suyumuz için biraz erdem gösterin de bu katliamın durdurulmasını sağlayın. Hiç değilse gelecek nesiller ve çocuklarınız tarafından doğa katili olarak anılmazsınız” dedi.

AKP Grup Başkanvekili, Çanakkale Milletvekili Bülent Turan Temmuz ayında Bozcaada ilçesi sağlık lojmanları töreninde Kazdağlarını koruduklarını ifade etmişti.Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   
140 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın