• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/pages/Memleket/128087563946334?fref=ts
  • https://twitter.com/cemal_oral
Hava Durumu
Anlık
Yarın
11° 13° 9°

Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası (ÇTSO) komite seçimlerinde en çok merak edilen 9. Komitede sandık sonucu belli oldu. 9. Komitede ÇTSO Yönetim Kurulu Başkanlığı’na adaylığını açıklayan Erdal Akarsu ve Mustafa Kansu yarışa girmişti.

ÇTSO’da 21 komite içinde sonucu en çok merak edilen 9. Komite seçim sonucu belli oldu.  9. Komitede yönetim kurulu başkanlığına adaylığını açıklayan Erdal Akarsu ve Mustafa  Kansu  yarışa girmişti. Sandık açılıp oylar sayıldı ve  ortaya beklenmedik bir sürpriz çıktı. Sandıktan yeşil renkte 3. bir liste çıktı. O listede sadece yönetim kurulu başkan adayları Kansu ve Akarsu’nun olmaması dikkat  çekti. Sürpriz listeden sonra oylar bu kez yeniden sayıldı ve firmaların oyları tek tek belirlendi.

O y sayımında sandık başanda bulunan işadamı Erdal  Akarsu ‘ bu yapılan işin çirkinlikleri, iki adayı da saf dışı bırakmaya yönelik bir girişim” dedi.

Oyların sayılmasından sonra ÇTSO Yönetim Kurulu Başkan adaylığını açıklayan Mustafa Kansu ve Erdal Akarsu  seçilemeyip meclis dışı kaldı. Oylama sonrasında Temizoğlu Petrol 79, Pamak Petrol 76, Yenice Kayalar 75 oy aldı.

Bu  sürpriz sonuca göre ÇTSO Meclis Başkanı’nın Osman Okyay’ın  ve Yönetim Kurulu Başkanlığına başka bir isim çıkmazsa Selçuk Semizoğlu’nun tek kaldığı görüldü.Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   
414 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın