• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/pages/Memleket/128087563946334?fref=ts
  • https://twitter.com/cemal_oral
  
Hava Durumu
Anlık
Yarın
21° 24° 12°
DAR GELİRLİLERE YAKACAK YARDIMI

Gelibolu Belediyesi, sosyal belediyecilik anlayışı doğrultusunda ekonomik yetersizliğini belgelendiren 350 aileye 140 ton kömür yardımında bulundu. Yapılan incelemeler sonucunda 25 ton da odun dağıtımı yapıldı.

 

Gelibolu Belediyesi, sosyal belediyecilik anlayışı doğrultusunda ihtiyaç sahibi vatandaşlara destek olmaya devam ediyor.

Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’nün mahalle muhtarlarının verdiği bilgiler ve sosyal yardım yönetmeliği kapsamında gerçekleştirdiği program dahilinde, ilçe merkezinde ikamet eden ve ekonomik yetersizliğini belgelendiren 350 aileye 140 ton kömür ulaştırıldı. Aynı kapsamda  65 aileye de 25 ton civarında odun yardımında bulunuldu.

Belediye Başkanı Mustafa Özacar, ihtiyaç sahibi vatandaşlara yerel yönetim olarak ısınma ihtiyaçlarını karşılamaları noktasında yardımcı olmaya çalıştıklarını dile getirerek, bu yardımları tüm mahallelere program dahilinde eşit bir şekilde ulaştırmaya gayret gösterdiklerini vurguladı.

Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’nden konu ile ilgili yapılan açıklamada da, yardım listelerinin oluşturulan komisyonca tamamlandığı, yakacak yardımlarının tamamının bir hafta içerisinde tespit edilen tüm ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırılmış olacağı kaydedildi.

Paylaş |                      Yorum Yaz - Arşiv      212 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi9
Bugün Toplam1360
Toplam Ziyaret2558704